Yorgan Yıkama

YORGAN YIKAMA & BATTANİYE YIKAMA

Evlerimiz de otellerde yurtlarda hayatımızın bir çok alanında belkide en çok temas kurduğumuz tekstil ürünleridir yorgan ve battaniyeler.

Sağlığımız açısından yorgan ve battaniyelerin temizliği bizim için büyük önem taşır. Bu yüzden düzenli olarak yıkanmaları gerekir.

Battaniye ve yorgan yıkama işlemi yapılmadan önce battaniye veya yorganda leke varsa öncelikle yumuşatılır ve daha sonra yıkama işlemi başlar. Evde yorgan veya battaniye yıkama işlemi firmamızda yapılan battaniye veya yorgan yıkamaları arasında farklar vardır. Evde kullanılan makinelerin bazen battaniye veya yorganı yıkamak için gücü yetersiz kalır. Buna ek olarak, arzu edilen temizlik elde edilemez. Firmamızda kullanılan tam otomatik makineler sayesinde battaniye ve yorganların yıkanmasın da yumuşak ve başarılı sonuçlar elde edilir. Renklerin birbirine karışmaması için battaniye ve yorganları tek tek yıkanmasına özen gösterilir. Battaniye ve yorgan yıkama firmaları olarak, sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel ve tamamen bitkisel deterjanlar kullanılır ve profesyonel eğitimli personel tarafından dikkatlice yıkanır. En önemli şey yıkanmış battaniye ve yorganların kurutulmasıdır.

Eğer siz de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız 0216 451 2 451 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama

YÜN YORGAN YIKAMA

Elit Pak, halı ve koltuk yıkama da olduğu gibi yün yorgan yıkama konusunda da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yün yorganlarınız elyaf ve pamuk yorganlara nazaran daha fazla özen ve işçilik gerektirmektedir. Yün yorganlarınızı sanayi tipli otomatik makinalarımız da kaliteli deterjanlar kullanarak yıkanmaktadır. Yıkama esnasında her hangi bir deformasyon oluşmamaktadır. Yün yorganlarınız makinada tek yönlü yıkama ve sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve karışmaz. Yün yoganların kurutma işlemi çok önemlidir nemli veya ıslak kaldığı takdir de küflenme yapabilir.

Sizde yün yorgan yıkama işlemini en iyi şekilde yapmak istiyorsanız bize
0216 451 2 451 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.