ŞAGİ (ŞHAGGY) HALI YIKAMA

Şagi halı yıkama nasıl yapılır?

Ülkemizde son yıllarda bayanlar tarafından sıkça tercih edilen sagi shaggy halılar gerek görünümleri gerek zengin renk tonları ile evlerimizi renklendirmeye devam eden bir halı türüdür. Evlerde sıkça rastladığımız ve bayanlar tarafından tercih edilen bir halı türü olsa da son yıllarda kullanıcı şikayetleri artmaktadır. İlk üretilen şagi halıların ipliklerin kalın olması ve çabucak yatması müşteriler tarafından şikayet edilen bir konuydu üreticiler şagi halıların tercih edilmesi ve bu kadar şikayet olması sebebi ile yeni çözümler üreterek farklı iplik yapısı ile müşterilerin şikayetini göz önünde bulundurarak yatmayan tüylü halılar üretmeye başlamış bir nebze olsa da müşteri şikayetlerinin önüne geçilmeye çalışılmıştır. Fakat şagi halıların diğer bir sorunu daha vardı buda kolay temizlik yapılamamasıydı şagi halılar uzun ipleri sayesinde hoş bir görünüm sağlasa da ev içerisindeki kirleri ve maddeleri içerisinde barındırarak kullanıcıyı rahatsız etmektedir.

Şagi Halı Yıkama
Şagi Halı Yıkama

Şagi halı yıkama sanıldığı kadar kolay değildir shaggy Şagi halı yıkama yapılmadan önce mutlaka çırpılmalı ve sonra yıkama işlemi yapılmalıdır. Bayanların en büyük şikayetlerinden bir diğeri ise shagy halının kolay temizlenememesi ve içerisinden yabancı maddelerin süpürme işlemi ile alınamamasıdır. Şagi halı yıkama için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Her yeni yıl onlarca halı yıkama firması açılıyor ve yüzlerce insan halı yıkama mağduru oluyor mağdur olmamak için tecrübesiz firmaların halılarınızda staj görmelerine müsaade etmeyin.
Halılarınızı 10 yıllık tecrübemize güvenerek yıkatabilirsiniz…