Halı Yıkama

HALI TEMİZLEME

Halı yıkama yaptırmadan önce firmalar arası ciddi bir araştırma yapmak gerekir. Firmamız İSTANBULANADOLU yakası PENDİK ilçesinde halı temizleme hizmeti vermektedir.

Günümüzde halı temizleme hizmeti alabileceğiniz bir çok firmaya kolayca ulaşabilirsiniz ve bu firmalar halı temizleme işleminde en iyi olduklarını söylerler ve iddia ederler gerçekten de öylemidir bu yüzden halı yıkama yaptırmaya karar verildiğinde yerinde görmek en doğrusudur.

Bunun için  zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve bu zamanı sevdiklerinizle geçirebileceğiniz güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Halı yıkama işini bize zamanınızı sevdiklerinize bırakın.

HALI NASIL TEMİZLENİR   ?

Değerli müşterimiz halı nasıl temizlenir sorusuna sizlerin kolayca halınızı temizleyebilmeniz için gerekli işlemleri bu makale de halılarınız hangi aşamalardan geçtiğini öğrenebilirsiniz.
Firmamıza sipariş vermek için dilerseniz web sitemimizden mail atarak yada numaranızı bırakarak uzmanlarımızın sizleri ücretsiz aramasını sağlayabilir sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.
• Sizler tarafından belirtilen saatler doğrultusunda randevu oluşturularak ekibimiz tarafından aranır ve halılarınızı makbuz karşılığı kapıda teslim alırız
• Halılarınız araçlar içerisinde etiketlenerek karışma riskini ortadan kaldırırız
• Halılarınız ilk işlem olarak çırpa işlemine tabi tutulur ve bu sayede zamanla dibine yapışmış tozlardan arındırılır.
• İkinci işlem olarak halılar cinslerine göre ayrılır ve uygun ürünlerle yıkama işlemine tabi tutulur
• Diğer işlem olarak halılarınız sıkma makinesinde sıkılarak %95 sudan arındırılır
• Sudan arındırılmış halılarınız kontrol makinesine girerek beyaz ışık altında birer birer lekeleri kontrol edilerek yıkama esnasında çıkmayan lekelere lokal işlem yapılır bu işlem sonucu kalite kontrolden geçmeyen halılar tekrar yıkamaya gönderilir ve tekrar yıkama işlemine tabi tutulur
• Kontrol makinesinden geçen halılarınız kapalı ortamlarda fanlar yardımıyla kurutularak paketleme bölümüne gönderilir.
Paketleme esnasında halılarınızın bir mikrona kadar toz alma işlemi tekrar yapılarak  taşıma poşetleriyle siz değerli müşterilerimizin belirtmiş olduğu saatlerde evlerinize ücretsiz servis.